SKUPINE

KATEHEZA DOBREGA PASTIRJA
Poteka za predšolske otroke vsak četrtek 17.0017.45 v prostorih župnišča.

MLADINSKI VEROUK ZA NAJSTNIKE
Vsi najstniki od 1. letnika srednje šole naprej se dobimo ob sobotah ob 20.00. Letos bo novost, da bo program vodila skupina mladih s spremstvom župnika. Mladi, lepo povabljeni!

MLADINSKI VEROUK ZA ŠTUDENTE IN MLADE V POKLICIH
Vsi mladi, ki niste več najstniki, lepo vabljeni na druženje, klepet in molitev, ki bo potekalo ob petkih zvečer ob 20.15. Prvo srečanje bomo imeli 9. oktobra.

MINISTRANSKE VAJE
Mlajši ministrantje do 9. razreda: prvo srečanje bomo imeli v soboto,12. septembra, ob 8.00 v cerkvi.
Starejši ministrantje od 1. letnika srednje šole naprej: prvo srečanje bomo imeli v nedeljo, 27. septembra ob 8.15 v župnišču.

MLADE MAMICE
Srečanja potekajo ob sredah na 14 dni ob 10.00.
Kontaktna oseba: Sara Bizant (sara.bizant@gmail.com)

LITURGIČNA SKUPINA
Prvo srečanje v letu 2020 bo v nedeljo, 13. septembra, ob 20.15 v zgornji učilnici.

BIBLIČNA SKUPINA
Ob petkih na 14-dni ob 19.00 v spodnji učilnici.

BRALCI BOŽJE BESEDE
Vsi, ki bi želeli postati bralci Božje besede pri nedeljskih in prazničnih bogoslužjih, lepo vabljeni, da se javite Tanji Grže (tanja.grze@gmail.com).

MEŠANI CERKVENI PEVSKI ZBOR SV. MARTINA
Vaje so ob četrtkih ob 19.30

OTROŠKI ZBOR ŽVRGOLEVČKI
Vaje so ob petkih od 17.00 do 17.45

OPOZORILO: Zaradi virusa Covid-19 se zgoraj našteti dogodki do izboljšanja epidemiološkega stanja ne bodo odvijali.