KAJ NAS ČAKA V 2022?

 

»Veliko lepega,« bi lahko dejal na kratko. Podrobnosti si lahko preberete v tej prvi številki letošnje Naveze, ki izhaja že 30. leto zapored! Najpomembnejše dogajanje letošnjega leta je nedvomno župnijski misijon. Posebno vas spodbujam, da povabite misijonarje na svoj dom! Pomislite, kakšno milost so imeli ljudje, ki so gostili Jezusa na svojem domu. Pod lastno streho so slišali Jezusove prilike, njegovo učenje in nekateri so celo doživeli čudeže! Naši misijonarji so poslanci istega Jezusa. Oznanjajo nam Njegovo besedo in nam prinašajo Njegov blagoslov. Ne zamudite te priložnosti! Po vrhu vsega so še preprosti, veseli in predani Gospodu. Letošnje leto je posebno tudi zaradi romanj, ki so povezana z zavetnikom naše župnije, sv. Martinom. V maju bomo imeli župnijsko romanje v rojstni kraj sv. Martina, v juliju pa bomo z mladimi poromali v kraj delovanja sv. Martina. Izjemno uspešna dobrodelna trikraljevska akcija prav na začetku letošnjega leta je odlično izhodišče. Imeti odprto srce do pomoči potrebnih pomeni, biti blizu Gospodu. Tudi On je z rojstvom v revni štalici postal ubog, da bi naše uboštvo dvignil v slavje nebes.

 župnik Marko

Celoletni župnijski misijon

"VI JIM DAJTE JESTI"